PILNE! Samochód wjechał w grupę przechodniów w Londynie! Są ofiary!

 Policja aresztowała kierowcę pojazdu, który próbował uciec z miejsca zdarzenia.

Policja w Londynie aresztowała mężczyznę, który najprawdopodobniej stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał w grupę przechodniów. Na miejscu zginęła 16-letnia dziewczyna, a 6 innych osób trafiło do szpitala. Sam kierowca także został ranny w głowę, jednak próbował uciekać z miejsca wypadku.

W akcji ratunkowej uczestniczył helikopter medyczny, straż pożarna oraz karetki pogotowia. Jak powiedział rzecznik policji: „Jedna z poszkodowanych w wypadku osób, 16-letnia dziewczyna, zmarła na miejscu. Jej bliscy już zostali przez nas o wszystkim poinformowani.

Sześć pozostałych osób zostało rannych, są to nastoletni chłopcy i dziewczyny. Zostali zabrani do szpitala w południowym Londynie na leczenie – jedna z tych osób jest w stanie ciężkim.

Kierowca, który prowadził samochód, próbował uciekać z miejsca wypadku, ale został aresztowany przez policję. Śledztwo jest dopiero na wczesnym etapie, jednak najprawdopodobniej kierowca, który jechał z nadmierną prędkością, stracił kontrolę nad pojazdem wchodząc w zakręt i wjechał w ludzi. Nic póki co nie wskazuje na to, że wjechał on celowo w przechodniów”.

Polishexpress