W Warszawie zatrzymano TERRORYSTĘ! Teraz ujawniono jego zeznania: „Miałem zrobić to samo co w Paryżu!”

Już nie tylko środowiska prawicowe zaczynają głośno mówić wprost o realnym zagrożeniu zamachami terrorystycznymi na terenie Polski. W Warszawie dokonano zatrzymania mężczyzny, który miał przeprowadzić zamach a także rozpocząć na terenie naszego kraju budowę siatki islamskich  terrorystów, którzy mieli działać na wschodzie Europy.

Abdel­jalil Ait El Kaid – tak nazywa się w porę ujęty mężczyzna. Pochodzi z Hiszpanii. Na pewnym etapie swojego życia uciekł do Syrii gdzie został zindoktrynowany i przeszkolony przez dżihadystów.  Po tym jak przysiągł wspierać zbrodniczą ideologię powrócił do Europy. To właśnie w stolicy Polski miał przeprowadzić zamach i okryć się sławą.

O tym, że szykuje zamach polskie służby dowiedziały się od Amerykanów.

Co ciekawe zatrzymania dokonano w roku 2015 i to właśnie podczas przesłuchania miał powiedzieć o swoich planach na atak oraz zdradzić informacje o budowanie siatki terrorystycznej w tej części Europy. Jak twierdzi, jego zadaniem było przemycić zamachowców wraz z tłumem przybywających do Grecji „uchodźców”.

El Kaida został deportowany do Hiszpanii gdzie w roku 2016 ruszył jego proces, który trwa po dziś dzień.

Podobno nawet za więziennymi kratami nie porzucił swojej zbrodniczej ideologii, mało tego stara się indoktrynować pozostałych więźniów i namawia ich do wstąpienia w szeregi terrorystów.

źródło: Pikio.pl