MOCNE! Kukizowi puściły nerwy! OSTRE słowa w stronę ministra! „Ci co piszą CHWDP powinni…”

Paweł Kukiz nie wytrzymał po tym jak Fakt ujawnił, że 9-miesięczna kontrola oświadczeń majątkowych byłego komendanta głównego policji insp. Zbigniewa Maja nie wykazała, by ten popełnił przestępstwo. Parlamentarzysta w niewybrednych słowach skrytykował działalność wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego.

„A może to po prostu pan powinien zostać wymieniony” – pyta rockman.

Paweł Kukiz w mało delikatnych słowach oceniał działalność wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego. Poseł twierdzi, że polityk PiS robi wszystko, by „doprowadzić korpus do totalnego rozkładu”.

„Zieliński szczyci się, że jest ministrem, który w najszybszym czasie powymieniał wszystkich komendantów wojewódzkich. Zapomina dodać, że liczba afer w Polskiej Policji rośnie z dnia na dzień a jedyną jego reakcją na te zdarzenia jest … wymiana personalna na stanowiskach dowódczych”

– pisze na Facebooku Kukiz.

Zdaniem Pawła Kukiza problem leży nie w kadrach, ale obowiązującym systemie – chodzi o strukturę i organizację, a nie decyzje wydawane przez poszczególnych oficerów. Według polityka zmiany Jarosława Zielińskiego to jedynie teoria. Dlatego lider ugrupowania zastanawia się czy polityk PiS nie powinien zostać „wymieniony”.

„Jedno pewne – ci, którzy piszą na murach „CHWDP” powinni postawić Panu pomnik” – podsumowuje.

To co obecnie dzieje się z Policją (i w Policji) woła o pomstę do nieba. Od miesięcy zwracam uwagę na osobę ministra…

Gepostet von Paweł Kukiz am Dienstag, 4. Juli 2017

Fakt.pl