Mieszkaniec Calais nagrał z okna PRZERAŻAJĄCE sceny! Brutalne walki imigrantów z Afryki! [WIDEO]

Mimo oficjalnego komunikatu, który głosi, że pato i kryminogenna tzw. „Dżungla w Calis” została zlikwidowana, wciąż na ulicach tego miasta panoszą się hordy imigrantów. W piątek wybuchły zamieszki. Brutalne walki toczyli między sobą imigranci z Afryki. Lokalne władze nie radzą sobie z problemem, a konflikt narasta.

W walce na ulicach biło się około 100 tzw. uchodźców z Erytrei i Etiopii. W ruch poszły kije, pręty i kamienie.Rannych zostało kilkadziesiąt osób. Interweniowała policja, która użyła gazu łzawiącego.

To Cię zainteresuje: Szokujący raport! Chrześcijanie prześladowani w 128 państwach! „Żyjemy w okresie największych prześladowań w historii chrześcijaństwa!”

Na miejscu pojawiła się brygada antyterrorystyczna oraz policja CRS, specjalizująca się w rozpędzaniu nielegalnych manifestacji.

Zadaniem funkcjonariuszy było zaprowadzenie porządku i zapewnienie, by przy rozdawaniu imigrantom posiłków przez organizacje humanitarne nie dochodziło do burd

– czytamy na TVP.info.

W okolicach i w samym Calais wciąż przebywa między 400 a 600 imigrantów. Wszyscy liczą na to, że uda im się przedostać do Wielkiej Brytanii i nie mają zamiaru opuszczać tego miejsca. W tamtym rejonie jest szczególnie niebezpiecznie. Na porządku dziennym są już napady na kierowców, rabunki, pobicia. Służby francuskie nie panują nad sytuacją, a Wielka Brytania mówi stanowcze „NIE” dla przyjęcia takiej ilości agresywnych „uchodźców”i trudno im się dziwić.

To Cię zainteresuje: BRAWO! Polska, Węgry i Czechy NIE zgięły karku przed UE! Początek Unii Wyszehradzkiej?

Tu nagranie zarejestrowane przez mieszkańca Calais:

calais combat entre migrants le 01/07/2017

wSedno24.pl

źródło: niezlomni.com/TVP Info