Melanie Trump zabrała głos! Wypowiedziała się o Andrzeju Dudzie i POLSCE!

Melanii Trump tak spodobało się w naszym kraju, że postanowiła na Twitterze jeszcze raz podzielić się z ludźmi swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat wizyty w Polsce. Po wpisach widać, że Donaldowi Trumpowi i jego żonie Malenii spodobało się w Polsce. 

Chociaż głównym celem wizyty było spotkanie prezydentów Polski i Stanów Zjednoczonych oraz udział Donalda Trumpa w szczycie Państw Trójmorza, to zainteresowanie amerykańską Pierwszą Damą nie było wcale mniejsze.

Melania Trump wraz z Agatą Kornhauser-Duda wzięły udział w warsztatach w Centrum Nauki Kopernik.

Następnie towarzyszyła mężowi podczas jego przemówienia na Placu Krasińskich w Warszawie, sama również zabierając głos. W swojej mowie dziękowała polakom za gościnę i zapowiedziała swojego męża przed mową.

Wydaje się, że amerykańska Pierwsza Dama wywiozła z Polski miłe wspomnienia. Tak można sądzić przynajmniej po jej wpisach na Twitterze.

Najpierw podziękowała ona Centrum Nauki Kopernik za wycieczkę.

– Dziękuję Centrum Nauki Kopernik za wspaniałą wycieczkę. Dzieci były znakomite i uprzejme. Bardzo mi się podobała – napisała, umieszczając zdjęcie z tego wydarzenia.

Następnie Melania Trump podziękowała Parze Prezydenckiej.

– Dziękuję za ciepłe przyjęcie prezydentowi Dudzie i pani Duda. Polska jest wspaniałym krajem z wielkim duchem i ludźmi – napisała.

wolnosc24.pl