Pudzianowski pięknie WYŚMIEWA Tuska! Chodzi o spotkanie z Trumpem. „Jak dam mu 10$ i wyślę po browary to…” [FOTO]

Pudzian bezlitośnie wyśmiał Tuska. Popularny strongman i zawodnik KSW Mariusz Pudzianowski niejednokrotnie wypowiadał się w sprawach politycznych. Wcześniej, ostro i bezkompromisowo komentował unijną politykę migracyjną. Tym razem na swoim profilu Facebook-owym zażartował z Donalda Tuska.

Pudzianowskiego jako właściciel firmy transportowej zwracał niejednokrotnie uwagę na problem masowej imigracji do Europy Zachodniej.

Miał na myśli przede wszystkim przypadki atakowania samochodów ciężarowych przez islamskich imigrantów koczujących w okolicach francuskiego Calais. Pudzian stawał w obronie kierowców i w mocnych słowach potępiał jego zdaniem „bezmyślną” politykę imigracyjną UE.

Najsilniejszy człowiek świata postanowił po raz kolejny w mediach społecznościowych skomentować odbywający się w Hamburgu szczyt G20.

Pudzianowski umieścił na swoim profilu na Facebooku mema ze spotkania przywódców światowych. Widnieje na nim Angela Merkel, Donald Trump oraz Donald Tusk. Wtedy „dostało się” przewodniczącemu rady europejskiej.

Trump pyta kanclerze Niemiec wskazując na Tuska: „Jak mu dam 10 dolców i wyślę po browary to wróci czy ucieknie z kasą?”. Pudzianowski dopisał, że obrazek otrzymał od jednego z użytkowników Facebooka.

Coś na poprawę humoru w niedzielne popołudnie "Jak dam mu 10$$ dolców i pośle po browary to wróci czy ucieknie"? ???;) ;)źródło : nadesłane od użytkownika fb

Gepostet von Mariusz Pudzianowski am Sonntag, 9. Juli 2017

Facebook/Pikio/Wolnosc24