Brawo! Tak dobrze w Polsce jeszcze nie było! Opozycja KWICZY! Rząd TRIUMFUJE!

Pomimo wciąż rosnącej fali krytyki i coraz to nowych zarzutów kierowanych w stronę partii rządzącej, PiS nie zwalnia tempa. Ostatnie wyniki jasno pokazują, że Polska wychodzi z letargu. Ten sukces absolutnie przyćmił nawet ostatnio często podnoszoną kwestię podwyżki cen paliw!

7,2 procenta. Ta liczba wystawia kolejne dobre świadectwo Prawu i Sprawiedliwości. Tyle właśnie w ostatnim miesiącu wyniosła stopa bezrobocia w Polsce.

Dokładnie rok temu było to aż o 1.5 punktu procentowego mniej. W przeliczeniu na liczby, to prawie 50 tysięcy osób bezrobotnych mniej! Takie liczby robią wrażenie nie tylko na zwolennikach PiS, zapewne dlatego opozycja milczy, lub też „kwili” po kątach. Jak zaatakować taki sukces?

Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej poinformowało na oficjalnej rządowej stronie, że tak niskie bezrobocie w Polsce ostatnio odnotowano w roku 1991.

Zdarzają się i uszczypliwe komentarze, które głoszą, że ten sukces dosłownie „spadł z nieba”, ponieważ przewiduje się w najbliższym czasie równie rekordowe podwyżki cen.

Pożyjemy, zobaczymy.

źródło: Pikio.pl/mpips.gov.pl