To zdjęcie Lecha Wałęsy ZANIEPOKOIŁO internautów! „Czy on…” [FOTO]

Były prezydent od soboty przebywa na oddziale kardiologii szpitala w Gdańsku i od tego czasu kilka razy zamieszczał w internecie zdjęcia z tego miejsca. To, które opublikował w poniedziałek wieczorem mogło zaniepokoić.

Na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa zamieścił zdjęcie siebie w szpitalnym łóżku i stojącego obok księdza. Nie dodał jednak nawet krótkiego zdania wyjaśnienia.

Internauci zareagowali natychmiast. Ewidentnie widać, że coraz częściej nazywany Bolkiem, były prezydent ma za sobą jeszcze wielu zwolenników.

„Dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia. Jest Pan nam Polakom i Polsce potrzebny”, „Prezydencie, proszę się trzymać i wracać do zdrowia. Profesora Bartoszewskiego już brakuje, tak wiele autorytetów brakuje. Pana nie może zabraknąć. Jesteśmy z Panem”, „Proszę nas nie straszyć tylko zdrowieć i do roboty” – i tak dalej….

Lecha Wałęsa nie pojawił się na kontrmanifestacji, jednak jego imię było często wykrzykiwane.

Rodzina nie poinformowała o nagłym pogorszeniu stanu zdrowia Wałęsy. Ksiądz na zdjęciu prawdopodobnie udzielał w szpitalu sakramentu namaszczenia chorych, a Lech postanowił sobie z nim „pyknąć” fotkę.

Warto wspomnieć, że fotografie sprzed kilku godzin pokazywały, że czuje się lepiej.

To jednak nie ucięło spekulacji. Internauci często pytali, czy Lech Wałęsa umiera. Wygląda jednak na to, że były prezydent po prostu…. robi sobie z ludzi jaja.