Wojewódzki OSTRO przegiął! Teraz to już otwarta WOJNA z prawicą! Tego mu nie wybaczą. [FOTO]

Stacja w jakiej się wylansował, sposób bycia, czyny, wszystko to od zawsze spychało go mocno w lewą stronę. Nigdy specjalnie nie ukrywał swoich sympatii politycznych. Od jakiegoś czasu nie hamuje się już wcale. 

Postanowił na swoim osobistym profilu na Facebooku pokazać co myśli i czuje w stosunku do Prawa i Sprawiedliwości.

– Wszystko jasne, jak pisał klasyk – Zemsta, zemsta na wroga, z Bogiem i choćby mimo Boga! – zaczął nadzwyczaj delikatnie celebryta i dokleił zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego.

Później było tylko gorzej…

Na jego profilu pojawia się tez fotomontaż przedstawiający Władimira Putina. Podpis pod grafiką brzmi: „Demokracja 2017 – Według Jarosława Kaczyńskiego”.

Showman nie ogranicza się jednak tylko do głupich „memów”. Nie dalej jak w czwartek nawoływał do wziecia udziału w protestach.

– Kto ty jesteś? Polak, wyjątkowo mały. Jaki znak twój? Policyjne pały. Dziś godzina 20 – Pod Pałacem Adriana!!! – napisał.

Co ciekawe… nawet osoby, które popierały i wspierały celebrytę Wojewódzkiego zaczęły zwracać uwagę na jego wpisy. Internauci podkreślają, że Kuba zaczyna przeginać.

Skoro nawet jego fani zaczęli się wypowiadać się krytycznie na jego temat, to wyobraźcie sobie co dzieje się na prawicy.

– Uważam cię Kuba za inteligentnego gościa ale przesadzasz. Jeśli jesteś taki mądry jak uważasz zacznij karierę polityczną, a nie tylko kiepskie memy wrzucasz – skomentował jeden z oburzonych internautów.

 

…CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ CO WOJEWÓDZKI UDOSTĘPNIŁ NA SWOIM PROFILU…