Szokujące wycieki z PiS. Rząd będzie skazywał i zamykał polityków PO!

Platforma Obywatelska i jej sympatycy ciągle wykrzykują w kierunku polityków Prawa i Sprawiedliwości, że ci „będą siedzieć”. Tymczasem znana posłanka partii rządzącej odpowiada bez ogródek.

„Panie NEUMANN,SCHETYNA i reszta,w tym lewackie bojówki opozycji, To NIE MY,legalne władze wybrane DEMOKRATYCZNIE do stanowczej realizacji naszego wyborczego programu wskazanego przez Polaków, będziemy «siedzieć»” – zaczęła swój wpis na Facebooku (pisownia oryginalna – red.).

Posłanka w swoich oskarżeniach odniosła się do trwających w Warszawie i wielu miastach Polski protestach przeciwko zmianom w sądownictwie.

„Będziecie «siedzieć» za ten terror i nienawiść,które wprowadzacie na polskie ulice i do różnych instytucji,za karalne groźby,naciski i zastraszanie legalnie działających urzędników i funkcjonariuszy,za namawianie,by wymawiali posłuszeństwo swym polskim przełożonym” – pisała.

Przy okazji posłanka nazwała protestujących „antypolskimi bojówkami”. „To NIE MY,Polacy «będziemy siedzieć»,ale to MY POLACY was i wasze zdrady naszego państwa uczciwie osądzimy.

Sprawiedliwie. Tak więc panowie Schetyna,Neumann i wasza reszta oraz antypolskie bojówki,na nic się zda,że dziś złodziej krzyczy «łapaj złodzieja»,na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby.Przygotujemy procesy. BĘDZIECIE ……

 

…ZOBACZ CAŁY SZOKUJĄCY WPIS I ZOBACZ ZDJĘCIA!…