Duda będzie mieć problem ze startem w wyborach. PiS wskazało nowego kandydata!

Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie kryją swojego zażenowania z powodu decyzji,  jaką podjął wczoraj prezydent Andrzej Duda w sprawie ustaw reformujących Sąd Najwyższy oraz Krajową Radę Sądowniczą. Tak bardzo radykalna deklaracja do tej pory jeszcze nie padła

Poseł Marek Suski z Prawa i Sprawiedliwości stwierdził, że w związku z wczorajszą decyzją,  którą podjął prezydent Andrzej Duda,  prawdopodobne jest to, że nie będzie on ponownym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Rzeczpospolitej Polski. Jego zdaniem wszystko obecnie zależy od tego, jak dalej będzie się zachowywał Duda.

,,Pożyjemy, zobaczymy.  – powiedział Marek Suski.

Poseł PiS jednak nie skazuje aktualnego prezydenta na „wieczne potępienie” i zasugerował,  iż ma on jeszcze czas, aby ponownie przemyśleć swoją wczorajszą decyzję.

– Wszyscy jesteśmy grzeszni. Mam nadzieję, że pan prezydent będzie pomagał w reformach, a nie przeszkadzał. Raz zdarzyło mu się przeszkodzić, ale to go nie przekreśla – podkreślił polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Suski wskazał również osobę,  która miałaby zastąpić Andrzeja Dudę w 2020 roku.  Zdaniem posła ekipy rządzącej miałaby to być aktualna premier rządu – Beata Szydło.

– Jest to jakaś koncepcja. Nie wiem, czy to plan, czy aeroplan – zdradził Marek suski.

Dodał jeszcze że:

Dla mnie nie jest oczywiste, że naturalnym kandydatem w wyborach prezydenckich będzie …

…CZYTAJ DALEJ!…

źródło: pikio.pl