Masz te kasety VHS w domu? Są warte OGROMNE pieniądze! [FOTO]

Okazuje się, że mimo ogromnego skoku technologicznego jaki wykonaliśmy na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, stara technologia zdobyła wartość kolekcjonerską. Kto z nas nie pamięta wypożyczalni filmów VHS? Odtwarzacz kaset był niemal w każdym domu. Większość z nas niestety w momencie wypierania VHS przez DVD starych kaset się po prostu pozbyła, najczęściej lądowały one w koszu. Był to wielki błąd. Za niektóre tytuły płacą nawet kilka tysięcy funtów!Okazuje się, że mimo ogromnego skoku technologicznego jaki wykonaliśmy na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, stara technologia zdobyła wartość kolekcjonerską. Kto z nas nie pamięta wypożyczalni filmów VHS?Kasety VHS były kiedyś najpopularniejszym sposobem na oglądanie filmów w domowym zaciszu. Po latach zostały wyparte przez płyty DVD, ale jest wiele ludzi, którzy do dzisiaj odpalają je na swoim magnetowidzie. Przewijanie na podglądzie – to było coś.Odtwarzacz kaset był niemal w każdym domu. Większość z nas niestety w momencie wypierania VHS przez DVD starych kaset się po prostu pozbyła, najczęściej lądowały one w koszu. Był to wielki błąd. Za niektóre tytuły płacą nawet kilka tysięcy funtów!

Prezentujemy kilka wybranych tytułów, które osiągnęły zawrotne kwoty na aukcjach! Zapewne wśród polskich tytułów również są “perełki” na których można sporo zarobić.

Polecamy zajrzeć na strychy i do piwnic, poszukać, może i u was znajdują się takie kasety VHS, na których można sobie w dzisiejszych czasach dorobić…i to dość ciekawą sumkę…

 

Zobaczcie sami!

 

 

Za ten tytuł z 1974 roku trzeba zapłacić 7,7 tysiąca funtów.

Za ten z kolei kolekcjonerzy są gotowi zapłacić ponad 6 tysięcy funtów.

podobnie jak za “Betrayed”, jeżeli chcesz się stać jej posiadaczem musisz mieć wolnych około 6 tysięcy funtów.

Ta z kolei uważana jest za unikat. “Celestine” kosztuje 5,7 tysiąca funtów.

Ten tytuł wyceniono na lekko ponad 5 tysięcy funtów.

Producentem tej produkcji był Polak, Rudolf Kalmowicz. Tytuł wyceniany jest na ponad 5 tysięcy funtów.

“Lemora: Lady Dracula” to kultowy dreszczowiec z lat 70. Kolekcjonerzy są gotowi za niego zapłacić 4,6 tysiąca funtów.

Za ten hiszpański horror z lat 80. trzeba dać aż 5 tysięcy funtów.

Black Decameron jest wart 4 tysiące funtów.

“Flesh Eaters” – film o zombie wyceniono na 4 tysiące funtów.

W serwisach kolekcjonerskich pojawił się i ten tytuł. Cena? bagatela 3,6 tysiąca funtów.

 

A teraz biegnijcie na strychy i do piwnic. Być może w starych kartonach macie pochowane i zapomniane dziesiątki tysięcy złotych!