Narodowcy spuścili srogie lanie KODziarzom! Konflikt w społeczeństwie narasta! [WIDEO]

Konflikt w polskim społeczeństwie między zwolennikami obecnej ekipy rządzącej, a sympatykami opozycji przybiera coraz bardziej radykalną formę.

W zeszłym miesiącu doszło już do konfrontacji między przedstawicielami Młodzieży Wszechpolskiej oraz Komitetu Obrony Demokracji.  Oba te środowiska prezentują zupełnie odmienny pogląd na temat bieżącej sytuacji w naszym kraju, co coraz częściej doprowadza do fizycznych starć.

Dziś w Warszawie odbył się protest Obozu Narodowo Radykalnego i Ruchu Narodowego, który miał na celu sprzeciw wobec ingerencji Unii Europejskiej w polskie sprawy. Zdaniem Narodowców – ingerencja tej instytucji jest zbyt duża i ogranicza polską suwerenność.

Na miejsce demonstracji zjawili się również działacze Komitetu Obrony Demokracji,  którzy byli zdecydowanymi przeciwnikami tez stawianych przez środowiska narodowe.  Długo nie trzeba było czekać,  a po chwili doszło do srogiej bójki,  która doprowadziła do szybkiej interwencji policji.

Po opanowaniu sytuacji obie strony zaczęły się obrzucać licznymi obelgami.  Prawdopodobnie nie było to ostatnie starcie pomiędzy tymi odmiennymi sobie środowiskami.

Bójka na proteście narodowców. ONR starł się z KOD

Gepostet von Pikio TV am Mittwoch, 26. Juli 2017

 

źródło: facebook.com