Uchodźcy zaatakowali Rosjanina. Takiej kontry się z nie spodziewali! [WIDEO]

Kryzys związany z napływem nielegalnych imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu oraz Afrykido Europy trwa w najlepsze.

Jedynymi krajami, które otwarcie deklarują brak aprobaty dla przyjmowania przybyszów z południa – są głównie kraje słowiańskie, na czele z Polską oraz całą Grupą Wyszehradzką.

Ten rodzaj polityki względem uchodźców obowiązuje również w Rosji. Rosjanie od dawna dają do zrozumienia mniejszościom muzułmańskim, że to oni potrzebują Rosji, a nie Rosja ich. Władze Rosji w tej kwestii nie idą na żadne ustępstwa czy kompromisy. Efekt? – Rosja w znacznie mniejszym stopniu jest zagrożona ewentualnym zamachem terrorystycznym, który mógłby zostać przeprowadzony na terytorium kraju, rządzonego twardą ręką przez Władimira Putina

Postawę władz powiela społeczeństwo. Dowodem na to może być nagranie, wrzucone do internetu. Możemy na nim zaobserwować, jak muzułmanie pochodzenia arabskiego, mieszkający w Rosji atakują rodowitego Rosjanina. Napastnicy wyraźnie dążyli do konfrontacji i to im się w pewnym stopniu udało.

Obserwujemy, jak Rosjanin starał się uspokoić agresorów i zażegnać konflikt. Niestety słowne uwagi na nic się zdały i do „dyskusji” trzeba było włączyć mocniejsze argumenty. Podczas gdy przez chwilę arabscy napastnicy zajęli się innym mieszkańcem kraju naszych wschodnich sąsiadów, mężczyzna zdążył wyjąć ze swojej Łady siekierę, której następnie użył do przegonienia namolnych agresorów.

…ZOBACZ FILM!…

źródło: youtube.com