Pilne! Wiemy kto stoi za MASOWYM wyłączaniem stron na Facebooku! To koniec prawicowych profili?! DZIAŁAJMY!

Wiemy już kto stoi za zmasowaną akcją polegającą na usuwaniu popularnych FanPage z Facebooka. Na jednym z profili na portalu społecznościowym pojawił się komunikat, który zmroził krew w żyłach wielu administratorom prawicowych FanPage’y.

 

Wszystkiemu winny jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Takie akcje chcą przeprowadzać regularnie. Sęk w tym, że wiele stron które jawnie szkalują np. Jana Pawła II, obrażają katolików, są akceptowalne przez tą lewacką organizację Na swoim profilu na Facebooku zamieścili taki oto komunikat:

 

„KOMUNIKAT

 

Pracownicy i wolontariusze Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przeprowadzili w czasie weekendu szeroko zakrojoną akcję usuwania stron które publikowały treści o charakterze rasistowskim, homofobicznym i islamofobiczny.
Łącznie zgłosiliśmy ponad 2000 stron organizacji neofaszystowakich, skrajnie prawicowych i antyislamskich.

 

W wyniku tych działań ponad 300 zostało zablokowanych i usuniętych.
Podobne akcje będziemy przeprowadzać systematycznie.

 

Nasz Ośrodek staje na drodze …

…CZYTAJ DALEJ…

 EDIT: Drodzy! Wynajdujcie strony szkalujące katolików, wartości chrześcijańskie, Jana Pawła II i masowo zgłaszajcie Facebookowi oraz jednocześnie ww. Ośrodkowi Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych! Dokumentujcie odpowiedzi Facebooka i ośrodka. Doprowadźmy wspólnie do delegalizacji finansowanej przez SOROSA organizacji!