TVP ujawnia, kto finansuje protesty opozycji. Te fakty szokują!

Ulice miast zastąpiła bałtycka plaża. Tak Platforma Obywatelska zabiegała dziś o swój elektorat. Reszta walczącej na ulicach opozycji, od ostatnich manifestacji na razie odpoczywa.

Manifestacji które były dobrze zaplanowane i zorganizowane za niemałe pieniądze. Także z zagranicy – informowały wczorajsze „Wiadomości” TVP.

Wczorajszy materiał wyemitowany przez „Wiadomości” zwracał uwagę na finanse organizacji, które angażują się ostatnio w protesty przeciwko między innymi reformie sądownictwa.

I tak Fundacja Akcja Demokracja, która zajmuje się „inicjowaniem zmian społecznych” jest finansowana z Holandii (65 912,00zł), Wielkiej Brytanii (115 845,00 zł) i z Niemiec (83 996,75 zł).

Reporter „Wiadomości” mówi tez o działalności Fundacji Otwarty Dialog, którego szef Bartosz Kramek w ubiegłym tygodniu opublikował plan obalenia polskiego rządu. Jak wskazano w materiale, Fundację wspierają jej członkowie oraz ich rodziny.

Prezes Zarządu Lyudmyla Kozlovska miała w latach 2013-2016 wpłacić na jej konto 33 824,78 zł. Jej mąż, a jednocześnie przewodniczący Rady Fundacji w tych samych latach zasilił konto fundacji o kwotę 315 131,66 zł.

Jego bracia, Paweł i Mateusz mieli wpłacić łącznie blisko…

…CZYTAJ WIĘCEJ…