Niemcy zawierają sojusz z Putinem! Ich celem jest pokonanie USA!

Czyżby na naszych oczach miały miejsce najważniejsze chwilę w historii świata? Niemcy, będące jednym z najsilniejszych państw Unii Europejskiej mają zamiar poszerzyć swoją współpracę z Putinem. Celem jest pokonanie Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

Nieoczekiwany ruch zdecydował się wykonać niemiecki minister gospodarki. Chce on, aby cała Unia Europejska broniła Rosjan przed agresywną postawą Stanów Zjednoczonych.

Chodzi o sankcje, które niedawno na Rosję zostały nałożone ze strony władz Amerykańskich. Zdaniem Niemiec naruszają one prawo międzynarodowe. Twierdzą również,  że Unia Europejska jako wspólnota państw europejskich powinna wstawić się w tej sprawie za Rosją.

– Oczywiście nie chcemy wojny handlowej, ale ważne jest, aby Komisja Europejska rozpatrzyła uruchomienie środków zapobiegawczych – oznajmił niemiecki minister gospodarki.

Zdaniem ekspertów działania Niemiec nie są przypadkowe. Na amerykańskich sankcjach gospodarskich bardzo dotkliwie ucierpią również tamtejsze firmy pracujące na terenie Rosji przy budowie kontrowersyjnego projektu Nord Stream-2.

Zdaniem specjalistów jest to kolejny etap walki między mocarstwami o energetyczną dominację w Europie oraz na świecie, którą Stany Zjednoczone chcą docelowo odebrać z rąk putinowskiej Rosji. Z uwagi na swoje interesy Niemcy stają w tej sprawie po stronie Władimira Putina.

źródło: pikio.pl