Jabłonowski uderzył swojego krytyka podczas uroczystości z okazji Powstania Warszawskiego! [WIDEO]

Na portalu YouTube pojawiło się nagranie, na którym widać jak Wojciech Olszański alias Aleksander Jabłonowski, „Major”, komentator bieżących wydarzeń politycznych w Polsce, uderza w twarz mężczyznę, który oskarżył go o bliskie powiązania z rosyjskimi służbami.

Internauci pod nagraniem są bardzo podzieleni w temacie całego zajścia. Jedni zarzucają mu działanie w stylu sowieckich służb,  natomiast drudzy chwalą jego zachowanie przy równoczesnej negatywnej ocenie zaatakowanego mężczyznę.

Do skandalicznego zdarzenia doszło na warszawskich Powązkach podczas uroczystości z okazji rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. Mieszkańcy  stolicy oddawali hołd bohaterom poległym w 1944, którzy postanowili stawić zbrojny oprócz wobec niemieckiemu okupantowi.  W trakcie tych wydarzeń między mężczyznami wywiązała się sprzeczka.  Na poniższym  filmie udostępnionym w portalu youtube.com widać jak Olszański uderza swojego rozmówcę w tył głowy.

 

Sytuacja została zgłoszona Policji. Olszański ps.”Jabłonowski”, twierdził, że mężczyzna obraził go zarzutem „rosyjskiej agentury”.

PROWOKATOR W CZERWONEJ KOSZULCE SKARCONY PRZEZ OLSZAŃSKIEGO NA POWĄZKACH ZA OBRAŻANIE

źródło: youtube.com