Dziennikarz TVP nie wytrzymał. Wytrawnie upokorzył KODowca, który przeszkadzał mu w pracy [WIDEO]

Zwolennicy PO, Nowoczesnej, tzw. Komitetu Obrony Demokracji, ruchu „Obywatele RP” i kilku innych, które protestują przeciwko rządowi, dziennikarzom telewizji publicznej przeszkadzają w pracy na różne sposoby. Atakują reporterów TVP mimo tego, że sami pokrzykują o wolności mediów, która jest rzekomo w Polsce zagrożona.

Do tej pory pracownicy publicznych kanałów informacyjnych (zdaniem opozycji – zawłaszczonych przez władzę) nie reagowali na zaczepki wyznawców tzw. totalnej opozycji.

Teraz jednak redaktor Miłosz Kłeczek postanowił w elegancki sposób zwrócić starszemu mężczyźnie uwagę na jego żenujące zachowanie. Dorosły człowiek, zdeklarowany przeciwnik Prawa i Sprawiedliwości, podszedł do reportera TVP Info, gdy ten prowadził relację na żywo spod prokuratury i… przyprawiał mu rogi.

Tak – przyprawiał rogi. W sposób taki sam, jak kilkuletnie dzieci przyprawiały kolegom w strategicznym momencie podczas wykonywania klasowej fotografii. Przypomnijmy, że w budynku prokuratury przesłuchiwany był Donald Tusk, w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Miłosz Kłeczek z TVP Info bardzo spokojnie rozłożył argumentami na łopatki usiłującego być zabawnym mężczyznę. Ten po krótkiej próbie wyjścia z sytuacji z twarzą, po prostu się oddalił.

…ZOBACZ WIDEO…