Hejt wraca do Lisa ze zdwojoną siłą. Przykra niespodzianka na bramie [ZDJĘCIE]

Hejt szerzony w sieci – niczym karma – wraca do Tomasza Lisa ze zdwojoną siłą. Tym razem przykra dla niego niespodzianka czekała na bramie, na której nieznani sprawcy zamieścili napis uderzający w dziennikarza. 

Redaktor naczelny polskojęzycznego „Newsweeka” o zdarzeniu poinformował na Twitterze. Zamieścił fotografię przedstawiającą bramę posesji, na której ktoś sprayem napisał co o nim myśli.

Na razie nie wiadomo, kto pokusił się o wyrażenie swojego zdania o dziennikarzu w ten sposób, ale Tomasz Lis ma już swoją teorię.

O akt wandalizmu posądza… Jarosława Kaczyńskiego i jego sympatyków. Nie doszukując się innych przyczyn zdarzenia, cały incydent opisuje tak: „Nie wiadomo dlaczego zapomnieli o „zdradzieckiej mordzie”. Pierwszy efekt „lekcji estetyki”, których chce Kaczyński”.

Tomasz Lis to człowiek, który wszystkich wkoło posądza o szerzenie mowy nienawiści, a sam każdego dnia zamieszcza w sieci co najmniej kilka wpisów w mało parlamentarny sposób atakujących ludzi prawicy – generalnie wszystkich, którzy…

…CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ ZDJĘCIE!…