SZOK! Islamista: Zasiedlimy kraje słowiańskie i Węgry. Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad!

– Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad. Opanujemy nawet kraje słowiańskie (jak Polska), w których jak na razie jest nas mało – niezmiennie twierdzi imam Anjem Choudary, znany w naszym kraju m.in. z ubiegłorocznej wypowiedzi dla „Faktów”, w której twierdził, że Polska jest zbyt oddzielona od Allaha.

Choudary mówi kontrowersyjnym głosem całego środowiska radykalnego islamu. Ostatnio w BBC powiedział, że wbrew powszechnym przekonaniom, również konserwatywne kraje Europy wschodniej jak Polska, Słowacja, Czechy czy Węgry w ciągu kilkunastu lat staną się – jak na przykład Niemcy – wielką kolonią muzułmańską. Wyznawcy radykalnego islamu wierzą w swoją siłę sprawczą i są przekonani, że dokonywanemu przez nich zalewowi naszego kontynentu nikt i nic nie jest w stanie się przeciwstawić.

Wspomniane kraje słowiańskie oraz Węgry, tworzące wspólną Grupę Wyszehradzką, coraz głośniej mówią o całkowitym odcięciu się od unijnej polityki migracyjnej. Zarówno obywatele, jak i władze tych państw zapowiadają stanowcze i zdecydowane zapobieganie islamizacji swoich ziem. Czy uda się uchronić kulturę Słowian? Wszystko leży w naszych rękach.

Premier powiedziała, że żadne państwo nie wywiązało się z zobowiązań, które zostały przyjęte w sprawie uchodźców. „Polski rząd, pod moim kierownictwem, od momentu, kiedy przejęliśmy odpowiedzialność za Polskę, jednoznacznie powiedział, że nie będziemy akceptowali takiego rozwiązania, dlatego, że uznajemy je za złe, przede wszystkim dla Europy” – podkreśliła.

W ocenie premier, przyczyną nieodpowiedzialnej polityki migracyjnej był m.in. Brexit. „Unia Europejska popełniła fatalny błąd – pod naciskiem różnego rodzaju lobby, ale też w dużej mierze pod naciskiem…

…CZYTAJ WIĘCEJ…