To zobaczy cała Europa! Kibice Legii wywiesili transparent, który rozwścieczy Niemców! [ZDJĘCIA]

Miliony Europejczyków zobaczyły transparent, który przed meczem eliminacji Ligi Mistrzów z FK Astana zaprezentowali dziś kibice warszawskiej Legii. 

Ważne spotkanie w drodze do „piłkarskiego raju” rozgrywa się dzień po rocznicy Powstania Warszawskiego, które hucznie świętowali Polacy w kraju i za granicą.

Mecz europejski był świetną okazją, by przypomnieć, że to właśnie Niemcy zgotowali Europie, a szczególnie Polsce, piekło podczas II wojny światowej.

Wielu na zachodzie zapomina, kto jest rzeczywistym sprawcą zbrodni z lat 1939-45. Piszą o „polskich” obozach i bezosobowych „nazistach”. Sprawę w swoje ręce od dawna biorą zatem polscy narodowcy i kibice piłkarscy.

Postanowili wywiesić pewien transparent, który doprowadził Niemców do białej gorączki.

Jest niemal pewne, że transparent tak mocno atakujący wiodące w europejskiej polityce Niemcy wywoła prawdziwą burzę na linii Warszawa-Berlin i Warszawa-Bruksela.

Kwalifikacje do Champions League to przedsmak najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na Starym Kontynencie. Spotkania eliminacyjne z zainteresowaniem obserwują zapaleńcy futbolu z całego świata.

Ale jaki to transparent? 

Jego treść to:…..

…CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ TRANSPARENT!…