SKANDAL! Niemcy zdjęli polską flagę z urzędu w Warszawie i…

Trzej Niemcy w dniu wczorajszym zostali zatrzymani przez służby porządkowe w Warszawie. Policja podaje, iż nasi zachodni sąsiedzi zdjęli biało-czerwoną flagę z budynku prawdopodobnie jednego z urzędów w centrum miasta, a następnie zaczęli ją deptać! Szczegóły na temat kary nie są jeszcze znane.

Warszawą jak i również całą Polską wstrząsnął incydent,  do którego doszło w stolicy kraju. Informacja została już potwierdzona przez liczne media. Polska flaga narodowa została zdjęta z urzędowego budynku w centrum miasta i podeptana przez niemieckich turystów. Na chwilę obecną nie są jeszcze znane informacje dotyczące kary,  która zostanie za ten haniebny czyn nałożona na obywateli Niemiec.

Incydent jest tym bardziej bolesny, ponieważ kilka dni temu obchodziliśmy 73. rocznicę Powstania Warszawskiego, podczas którego życie z rąk Niemców straciło wiele tysięcy polskich niewinnych cywili.

Do całego zajścia odniósł się polityk ugrupowania Kukiz’15 – Adam Andruszkiewicz.

„Trzech Niemców będąc w Warszawie zdjęło i zdeptało polską flagę. Rozumiem, że prokuratura będzie wnioskować o więzienie?” – napisał na Twitterze poseł Kukiz’15.