Lepper przewidział to tuż przed śmiercią! Dlatego zginął? 5 teorii, które stały się faktem!

Szydzili z niego kiedy stawał na mównicy. Nieprawdopodobni Talibowie lądujący w Klewkach, mityczne rezerwy Narodowego Banku Polskiego, itd…. Tymczasem niejeden ówczesny szyderca dziś zamilkłby ze wstydu. Oto teorie Andrzej Leppera, które – choć wyśmiewane – po latach stały się jednak faktem.

W internecie robi furorę film, w którym Andrzej Lepper mówi: – Ten układ, który nam się szykuje, to połączenie Frasyniuka. Tak, to odważny chłop. (…)A nad wszystkim czuwa guru ekonomii polskiej Balcerowicz. Śmiano się ze mnie, kiedy Lepper mówił, że jaka by władza w Polsce nie była, zawsze popiera pomysły Balcerowicza – cytat z płomiennego oświadczenia przywódcy Samoobrony sprzed lat.

– Nie chcemy ich liberalnych, antyludzkich pomysłów – dodawał. Archiwalny film z sejmowej debaty w 2005 roku już rozchodzi się w sieci jako jedno z proroctw nieżyjącego już polityka.

Przewidział „układ” Balcerowicza, Petru i Frasyniuka, którzy dziś stoją za powstaniem ugrupowania Nowoczesna.PL. Inny popularny cytat Leppera przypominany przy okazji powstania NowoczesnejPL to ten, że „przyjdzie Balcerowicz z Petru naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę”

Nie pada nazwa wspólnej partii, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że Lepper trafnie analizuje istnienie politycznego aliansu.

Nie pierwszy raz. Choć wytykano mu brak wychowania i kultury, to jednak miał niebywały zmysł do odczytywania politycznych gier.

– Obcy kapitał nie jest związany z polską gospodarką na dobre i złe, lecz kieruje się partykularnym interesem. Jako jeden z nielicznych krajów daliśmy się tak uzależnić od zagranicznego kapitału, zapominając o zasadzie, kto ma pieniądze, ten ma władzę – mówił Lepper.

Postulował, aby dla dobra gospodarki odzyskać to, co na początku lat 90. bezmyślnie sprywatyzowali liberałowie z Unii Wolności.

O prawdziwości jego słów dowiedzieliśmy się po kryzysie finansowym z lat 2008-2009, kiedy…

…CZYTAJ WIĘCEJ!…