„Agentowi Tomkowi” puściły nerwy! Publicznie wypowiedział WOJNĘ PiS!

Były poseł PiS i najsłynniejszy niegdyś agent CBA Tomasz Kaczmarek wyjątkowo nerwowo skomentował fakt, iż w prowadzonych przez jego stowarzyszenie domach opieki wojewoda warmińsko-mazurski zlecił kontrolę, która zakończyła się decyzją o konieczności zwrotu ok. 1,4 mln zł z publicznych dotacji i powierzeniu placówek innej organizacji.

Na łamach „Faktu” Kaczmarek zapowiada teraz narobienie PiS-owskiemu wojewodzie kłopotów w prokuraturze, CBA, a nawet u samego ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

Pikanterii sprawie dodaje bowiem fakt, iż interes byłego prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości postanowił dogłębnie skontrolować i surowo ocenić wojewoda Artur Chojecki, który w warmińsko-mazurskim jest terenowym przedstawicielem rządu Beaty Szydło.

Kilka miesięcy temu zarządził on kontrolę w stowarzyszeniu ECWS Helper, które prowadziło sieć domów opieki.

Prezesem stowarzyszenia jest były poseł i były agent CBA Tomasz Kaczmarek. Szereg wydatków ze środków pochodzących od Skarbu Państwa w wyniku tej kontroli zostało zakwestionowanych, co łączy się z koniecznością zwrotu ok. 1,4 mln zł.

Jak ujawnia „Fakt”,…

…CZYTAJ WIĘCEJ!…