Masakra! Miłośnicy imigrantów podarowali im knajpę. Gdy policjanci zeszli do piwnicy zdrętwieli. To się nie powinno wydarzyć…

„Oto przykład wzorowej adaptacji imigrantów w naszym społeczeństwie” – takie hasła głosili szwedzcy wolontariusze w momencie przekazania lokalu gastronomicznego dwóm Syryjczykom. Mężczyźni mieli w lokalu serwować szaszłyki. Nikt się nie spodziewał, że dojdzie tam do takiej masakry. Wszystko zdarzyło się w Helsingborgu.

Po jakimś czasie funkcjonowania lokalu, policjanci postanowili zobaczyć jak idą interesy Syryjczykom. Zeszli do piwnicy i zdrętwieli… Ich oczom ukazał się widok zmaltretowanej, przykutej do rury Szwedki. Do jej gwałtu przymierzało się właśnie 7 Arabów. Okazało się, że dziewczyna zaginęła niedawno w Malmo.

Czterech islamskich imigrantów sterroryzowało ją nożem i zawiozło samochodem do „szaszłykarni”, gdzie zamienili ją w seksualną niewolnicę – donosi szwedzka gazeta „Fria Tider” cytowana przez portal reporters.pl

Kobieta była gwałcona przez 7 mężczyzn. Gwałty były zbiorowe i bardzo brutalne. Aresztowano dwóch „biznesmenów” – 23-letniego Tareka Bakkara i 28-letniego Khaleda Azeza Hegrsa.

Później ustalono, że jeden z nich pomimo braku otrzymania azylu dostał pozwolenie na przebywanie w kraju, drugi zaś co miesiąc pobierał zasiłek w wysokości 800 euro oraz korzystał z darmowej edukacji.

Patologiczne działanie sądu w tej sprawie ciężko jest usprawiedliwić, bowiem mężczyźni zostali oskarżeni jedynie o gwałt. Nie wspomniano o zarzutach w związku z porwaniem czy wyjątkowo okrutnym maltretowaniem młodej Szwedki. Skazano ich na 4 lata więzienia oraz wypłatę odszkodowania równowartości 30.000 USD.

To nie koniec historii… Ostatecznie sąd nie…

…CZYTAJ WIĘCEJ!…