Patrykowi Jakiemu puściły nerwy! „Bydlaki! Przywróciłbym tortury!” Tak OSTRO nie było jeszcze nigdy!

Informacja o brutalnym napadzie na polską parę we włoskim Rimini wstrząsnęła całym krajem. Według doniesień tamtejszych agencji napastnikami byli imigranci z Afryki Północnej, którzy brutalnie pobili Polaka i wielokrotnie zgwałcili jego partnerkę.

Bardzo emocjonalnie na to zdarzenie zareagował w mediach społecznościowych wiceminister sprawiedliwości, Patryk Jaki. W jego opinii oprawcy zasłużyli na karę śmierci, zaznaczając przy tym, że „w tym konkretnym przypadku przywróciłbym również tortury”.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w piątek późnym wieczorem, gdy polska para wybrało się na spacer na plażę w popularnym kurorcie Rimini. Około godziny 4 nad ranem para została brutalnie zaatakowana przez czterech napastników. Mężczyźni dotkliwie pobili mężczyznę, a potem na jego oczach dokonali wielokrotnego zbiorowego gwałtu na kobiecie. Zbulwersowany tymi informacjami Jaki na swoim TT napisał:

Gdy jeden z portali przywołał podobny przykład z Polski (26-latki z Łodzi, którą oprawcy przez dziesięć dni przetrzymywali w mieszkaniu i brutalnie gwałcili i choć kobiecie udało się uciec to ostatecznie zmarła na szpitalnym oddziale), wiceminister dodał jeszcze:

Ponadto na swoim Facebooku przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej napisał: – Macie swoich imigratów – TVN-y, WP, GW, Natemat, PO i Nowoczesne. Chcecie ich w Polsce? Po moim trupie. Do tego śledztwa od dziś wkracza też polska prokuratura. Nie zostawimy tego Włochom, to sprawa polskiego państwa. Zrobimy wszystko, aby sprawców złapać i przewieźć do polskich więzień, nad którymi sprawuje piecze.

 

Po paru godzinach wiceminister sprawiedliwości dodał na swoim TT drobne sprostowanie