Zwyrodnialcy chcieli utopić zgwałconą Polkę! Makabryczne, nowe szczegóły horroru w Rimini

Cztery bestie, które zgwałciły Polkę i skatowały jej narzeczonego na plaży w Rimini, próbowały utopić swoją ofiarę! Włoska policja podejrzewa, że sprawcy to handlarze narkotyków. Zwyrodnialcy, którzy zgotowali piekło naszym rodakom, wciąż są poszukiwani.

„Byli jak dzikie bestie” – tak w wywiadzie dla „Rimini Today” mówił Polak, opisując koszmar, który przeżył z narzeczoną na plaży w Rimini. „Zanim się zorientowaliśmy, o co im chodzi, było za późno, uderzyli mnie butelką w  twarz, bili do nieprzytomności.

Chcemy wrócić do Polski i zapomnieć, choć będzie to bardzo trudne” – dodał nasz rodak. A zeznania, jakie złożył wraz z narzeczoną na policji, są jeszcze bardziej wstrząsające.

Tragedia, jaka rozegrała się w nocy z piątku na sobotę, zaczęła się niepozornie. Czterech mężczyzn o ciemnej karnacji podeszło do pary 26-letnich Polaków spędzających swój ostatni dzień urlopu w odludnej części plaży. Zaproponowali wspólne picie i palenie papierosów, a potem zażądali pieniędzy.

Byli coraz bardziej nachalni. W końcu jedni chwycili kobietę, a drudzy wzięli się do katowania mężczyzny. Polak stracił przytomność pod wpływem ciosów pijanych i naćpanych bandytów, a oni kolejno gwałcili jego narzeczoną.

Na koniec bestie…CZYTAJ WIĘCEJ>>>