Wiadomo już kim są zwyrodnialcy, którzy zgwałcili Polkę! Kobieta nie była ich jedyną ofiarą!

Śledczy prowadzący dochodzenie w sprawie napadu na polskich turystów w Rimini we Włoszech mają nazwiska około 20 osób. Wśród których, jak przypuszczają, są poszukiwani czterej sprawcy brutalnego gwałtu i pobicia – poinformowała telewizja Sky TG24.

Jak zdołali ustalić prowadzący postępowanie, są to imigranci z północnej Afryki w wieku 20-30 lat. Wielu z nich znanych jest policji w Rimini jako handlarze narkotyków i sprawcy napadów oraz kradzieży. Wszystkie te osoby są obecnie kontrolowane.

Osobnicy ci, z których część nie ma stałego miejsca zamieszkania, działają w weekendowe noce, gdy najbardziej zapełnia się popularna miejscowość nad Adriatykiem.

Według włoskiej telewizji, policja na podstawie zapisu z kamer zainstalowanych na plażach odtworzyła całą trasę ucieczki napastników z miejsca, gdzie w nocy z piątku na sobotę zaatakowali oni parę Polaków.

Agencja Ansa podała, że prawdopodobnie ta sama grupa stoi za napadem, do którego doszło 12 sierpnia w Rimini. Wtedy również czterech mężczyzn zaatakowało… CZYTAJ WIĘCEJ >>>