Islamiści w bestialski sposób zgwałcili 5-letnią dziewczynkę – wszystko nagrali! Sąd zabronił to rozgłaszać!

Sprawa absolutnie bulwersuje i po raz kolejny pokazuje, że islamiści za nic mają obowiązujące prawo. Opinia publiczna, gdy dowiedziała się o tym co spotkało 5-letnią dziewczynkę, była zdruzgotana i wściekła. Trudno się dziwić…

Rozprawa przeciwko trzem islamskim tzw. „uchodźcom” odbyła się w sądzie w Idaho. Mężczyźni podstępem zwabili niepełnosprawną intelektualnie 5-letnią dziewczynkę do pralni a następnie brutalnie zgwałcili. Całe zajście uwiecznili na filmie.

Początkowo media nic nie wiedziały o całej sprawie, ani o wyrokach jakie dostali zwyrodnialcy – tak postanowił sąd – sprawa miała nie ujrzeć światła dziennego. Po czasie jednak wszystko wyszło na jaw. Bestie otrzymały wyroki 7, 10 oraz 14 lat pozbawienia wolności.

Dziś wiemy już, że gwałciciele pochodzą z Iranu i Sudanu.

Przepraszam, ale nakaz sądowy zabrania mi dyskutowania nad tym, co działo się w postępowaniu. Jest to sprawa dotycząca nieletnich, która z natury stanowi zamknięty proces, a sędzia jasno stwierdził, że ktoś, kto dyskutuje o tym w mediach, zostanie ukarany. Przepraszam, ale mam związane ręce. Mogę tylko powiedzieć, że rodzice nie byli zadowoleni z wyników tej sprawy. Były szczególnie zdenerwowani powtarzanymi przez prokuratora w mediach argumentami broniącymi małoletnich oskarżonych, bez skupiania się na ofierze. Nie mogę już więcej powiedzieć

– mówił adwokat reprezentujący rodzinę skrzywdzonej dziewczynki.

Wydawać by się mogło, że pod rządami Donalda Trumpa, który otwarcie mówi o swojej niechęci do tzw. uchodźców” takie zamiatanie sprawy pod dywan i wyciszanie nie będzie miało miejsca… Jednak jak się okazuje to nie pierwszy raz gdy w USA nakazano przemilczeć sprawę.

wSedno24.pl

 

źródło: Pikio.pl/ wnd.com