Zachód znów wrzaśnie z oburzenia! Korwin-Mikke NAJOSTRZEJ o gwałcicielach z Rimini

Nie wiążmy masowych gwałtów i zamachów z migracją oraz bądźmy wyrozumiali – takie komunikaty płyną do nas z zachodu Europy, gdzie zdrowy rozsądek został już dawno zastąpiony chorą poprawnością polityczną. 

Nawet po kolejnej serii krwawych zamachów i gwałtu na Polsce, dokonanych przez ludność napływową, wielu polityków, a nawet – co jeszcze bardziej zastanawiające – obywateli krajów Europy zachodniej, staje w obronie nie tylko tzw. uchodźców, ale… samych sprawców.

Pracownik organizacji Cooperative Lai-Momo z Bolonii, zajmującej się „pomaganiem” uchodźcom stwierdził, że dla kobiety gwałt staje się po chwili normalnym stosunkiem seksualnym, gdy jest spokojna i podoba jej się to. Niestety – mieszka tam wielu, którzy myślą podobnie.

Podobnych usprawiedliwień dla zwyrodnialców nie szuka za to polityk polskiej, jak niektórzy twierdzą – skrajnej – prawicy. Janusz Korwin-Mikke mówi wprost: – Efektywna kastracja i na ciężkie roboty!

Kontrowersyjny polityk jest zwolennikiem bardzo bezpośrednich kar za podobne przestępstwa, które odstraszałyby potencjalnych sprawców. – Mordercę trzeba rozstrzelać. Podłego mordercę – powiesić. A za zbiorowy gwałt: efektywna kastracja i na ciężkie roboty! – przekazał w mediach społecznościowych JKM.

Te słowa europarlamentarzysty bez wątpienia wywołają niemałe zamieszanie na przesiąkniętym poprawnością polityczną zachodzie. Ci ludzie wciąż nie przyzwyczaili się do szczerych wypowiedzi Korwin-Mikkego. Przywykli jedynie do zwieńczania jego wypowiedzi w Parlamencie Europejskim słowami: – A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi zostać zniszczona.