To będzie prawdziwe trzęsienie ziemi! Kaczyński szykuje na jesień REWOLUCJĘ. Opozycja się wścieknie…

PiS wtargnął z reformami w życie Polaków jak burza. 500+, obniżenie wieku emerytalnego, mieszkanie+ itd… Jednak jeżeli ktoś myślał, że największe armaty już wystrzeliły, może się mocno zdziwić. To co Jarosław Kaczyński szykuje na jesień, to prawdziwa bomba.

Sejm po wakacjach od razu startuje z mocnymi głosowaniami. Ustawa o dekoncentracji mediów, projekt reform Sądu Najwyższego oraz KRS. To jednak nie wszystko, szykuje się dużo więcej.

Chodzi o zmiany w… służbach specjalnych. Jarosław Kaczyński już zapowiedział, że takie reformy powstaną, jednocześnie zaznaczył, iż ma pełną świadomość oporu ze strony różnych środowisk.

Sejm zajmie się również ustawą dotyczącą abonamentu radiowo-telewizyjnego. Według projektu już w 2019 roku wszyscy obywatele Polski, bez wyjątku będą płacić do tej pory skrzętnie omijany abonament, wszystko za sprawą nowego podatku.

To jednak dopiero początek. Coraz częściej mówi się o rekonstrukcji rządu, nawet o zmianie premiera. To może być prawdziwe trzęsienie ziemi na scenie politycznej Polski.

W planach prezes PiS ma również zakończenie sporu na linii Duda-Macierewicz. W opinii Kaczyńskiego, nieustanne przepychanki negatywnie wpływają na wizerunek rządu.

No i w końcu coś, na co czeka wielu Polaków czyli… przygotowania do referendum konstytucyjnego.

Przed PiSem nie lada wyzwanie. Sporo pracy. Prezes partii podkreśla, że ma świadomość jak te propozycje zmian rozjuszą jego przeciwników. Wie, że nie będzie łatwo.

– Będzie wielki opór – stwierdził Jarosław Kaczyński.

źródło: wiadomosci.gazeta.pl, Pikio