Uwaga! Islamiści będą zatruwać żywność. Wszyscy to jemy. Śmierć w straszliwych męczarniach

Terroryści islamscy na swoich forach internetowych wzywają do kolejnych ataków w Europie, Rosji i Stanach Zjednoczonych z okazji islamskiego święta Eid al Adha. Informuje o tym serwis SITE Intelligence Group, który śledzi działalność dżihadystów w sieci.

Terroryści planują zatruwać żywność

Apel skierowany jest do tzw. „samotnych wilków”, których zachęca się do zatruwania żywności w supermarketach. Islamscy fanatycy sugerują, aby robić to poprzez wstrzykiwanie cyjanku lub innych trucizn oraz środków chemicznych do wnętrza owoców i warzyw.

To kolejna metoda ataku, która nie wiąże się z męczeńską śmiercią terrorysty. Wcześniej informowałem o tym, że dżihadyści w najnowszym wydaniu propagandowego magazynu Al-Kaidy opisywali jak skutecznie wykolejać pociągi.

Służby w Europie od dłuższego czasu alarmowały o możliwości przeprowadzenia ataku z użyciem broni chemicznej. Nie bez powodu, bowiem dżihadyści eksperymentowali z nową metodą ataku. Na swoich więźniach testowali różne powszechnie dostępne środki chemiczne oraz toksyny, których podanie kończyło się bolesną śmiercią.

Wskazują na to dokumenty znalezione w Mosulu, o czym w maju informowały liczne światowe media m.in. brytyjskie dzienniki Daily Mirror  oraz Daily Mail. Informację na ten temat można było znaleźć również w  Polska Times, w którym czytamy:… CZYTAJ WIĘCEJ!…