Merkel ma papiery na Tuska! To dlatego musi być jej posłuszny

Gdyby Donald Tusk choć jeden raz sprzeciwił się Angeli Merkel, na światło dzienne mogłyby wyjść kompromitujące dla niego, a dla nas wstrząsające dokumenty!

To niewiarygodne, że człowiek, który przez 7 lat był szefem polskiego rządu, nie mógł nawet tupnąć nogą na zachodnich sąsiadów…

Dlaczego? O jakie dokumenty chodzi?

Otóż to jest temat, który zarówno Donald Tusk, jak i jego najbliżsi współpracownicy z czasów, gdy był w Polsce, bardzo lakonicznymi wypowiedziami zbywają.

Gdy kilka lat temu po raz pierwszy środowiska prawicowe zaczęły publicznie mówić, że Donald Tusk mógł być agentem STASI o pseudonimie „Oscar”, temat nieco wyśmiewano i uważano, że to fanaberia Jarosława i Lecha (gdy jeszcze żył) Kaczyńskich.

Teraz jednak dysponujemy już efektami pracy samych dziennikarzy z Niemiec! I to jest moment, w którym Platformie Obywatelskiej i jej sympatykom absolutnie nie jest do śmiechu.

Ralf George Reuth i Günther Lachmann piszą w książce „Pierwsza miłość Angeli M” m.in. o agencie niemieckiego wywiadu z Pomorza o pseudonimie „Oscar”, który największe szkody wyrządził gdańskiej Solidarności.

Nazwisko jakie pada w związku z agentem STASI i SB to…

…CZYTAJ WIĘCEJ…