Opozycja się wściekła, spełnia się ich koszmar! To zdjęcie Kaczyńskiego mówi więcej niż 1000 słów [FOTO]

Cała Polska żyła spotkanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego z prezydentem Andrzejem Dudą. Rozmawiali ponad dwie godziny. Niedługo po zakończeniu, media od razu zaczęły spekulować o czym mogli rozmawiać. Pojawiły się głosy że Jarosław Kaczyński zażądał dymisji 3 ministrów. 

To po czyjej myśli przebiegło spotkanie, zdradza poniekąd fotografia jaka wyciekła tuż po.

W obliczu oskarżeń opinii publicznej o zdradę prezydenta Andrzeja Dudy, ta rozmowa była niezwykle ważna. Ostatnie spory na linii Belweder – PiS tylko podsycały wciąż rosnącą frustrację społeczeństwa.

Te zdjęcia mówią jednak, że prezes dopiął swego. Ze spotkania wyszedł bardzo zadowolony, co jednak ciekawe mina Andrzeja Dudy również nie wskazywała na to aby był zmartwiony.

Czyżby się dogadali? Koszmar opozycji się spełnia…

Obiektywy uchwyciły prezesa Prawa i Sprawiedliwości jak wychodził ze spotkania. Oczywiście prezesa mogło rozśmieszyć coś zupełnie innego, ale spekulacje nie milkną.

Internauci, szczególnie z obozu zwolenników opozycji byli mówiąc łagodnie wściekli. Spodziewali się porażki Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ to by oznaczało, że reforma sądownictwa wciąż jest rozgrywana przez PiS. Coraz więcej komentarzy daje do zrozumienia, że stracili wiarę w „rozsądną reformę”.

Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami.