Nieoczekiwane wsparcie dla Polski! „Niemcy muszą zapłacić Polakom!”

Z całego świata płyną słowa wsparcia dla Polski, która już w najbliższym czasie ma zamiar oficjalnie wystąpić do Berlina o odszkodowania wojenne za zniszczenia i masowe mordy dokonane przez hitlerowskie Niemcy w naszym kraju w latach 1939-1945.

Znów w ocenie pomyliła się neoliberalna, tak zwana totalna, opozycja w naszym kraju. Według jej zapowiedzi Polska miała (który to już raz?) zostać na placu boju sama, skompromitowana, ośmieszona. Jest zgoła inaczej!

Nie dość, że od dawna w naszym kierunku od internautów z całego świata płyną słowa pochwały za trzeźwy stosunek do kwestii migracji, to idea przypomnienia Niemcom o niespłaconym długu spodobała się chyba równie dużej… rzeszy osób.

Bardzo popularny, ogólnoświatowy konserwatywny profil na Twitterze – Voice of Europe (Głos Europy) podzielił się z fanami informacją o pomyśle polskiego rządu, który chce wreszcie wyegzekwować od zachodnich sąsiadów górę pieniędzy, którą kosztowało odbudowanie naszej stolicy i wielu innych miast.

„Polacy walczą z niemieckimi pogróżkami pytając o miliard dolarów w odszkodowaniach wojennych” – przekazuje Voice of Europe.

Reakcje internautów z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, a nawet Chorwacji? Niemal same pozytywne! Poniżej przedstawiam kilka z nich, bo naprawdę miło je czytać.

„Walcz, Polsko, walcz!” – pisze użytkownik ze Stanów Zjednoczonych.

„Kocham to, naprzód Polsko, cudowny kraj” – czytamy dalej. Napisał Brytyjczyk.

https://twitter.com/MOOSTER1968/status/908461602701299712

„Tak, powinni zapłacić!” – komentuje… CZYTAJ WIĘCEJ>>