Masakra! Tego co zrobiła dziecku nie da się spokojnie oglądać! [WIDEO 18+]

Annemarie Theron postanowiła zamontować w domu ukryte kamery, po tym jak zauważyła na ciele jej córeczki niepokojące siniaki. Kobieta podejrzewała, że opiekunka, którą zatrudnili z mężem do opieki nad Lailą, znęca się nad nią. Przeczucie jej nie myliło. Kamera zarejestrowała zatrważający moment, gdy opiekunka brutalnie wrzuca dziewczynkę do łóżeczka.

Mieszkająca w Namibii Annemarie Theron nadal nie może dojść do siebie po obejrzeniu szokującego nagrania. Gdy zobaczyła film po raz pierwszy, z przerażenia nie mogła jeść i spać. Zastanawiała się nad tym od jak dawna opiekunka znęcała się nad jej dziewięciomiesięczną córeczką. Kobieta została zatrudniona przez rodziców Laili w maju.

Początkowo para nie miała zastrzeżeń do jej pracy, ale jakiś czas temu, Annemarie zauważyła, że Laila ma siniaki na szyi oraz ramieniu. Postanowiła sprawdzić, czy opiekunka wykonuje swoje obowiązki należycie. Zakładała, że kobieta zostawia Lailę bez opieki i nie kontroluje tego, co dziewczynka robi. Do głowy by jej nie przyszło, że pracownica znęca się nad dzieckiem.

Najgorszy scenariusz, okazał się jednak prawdziwy. Na nagraniu widać jak opiekunka ciska dzieckiem do łóżeczka i wychodzi z pokoju, zupełnie ignorując płacz swojej podopiecznej.

Po tym jak rodzice Laili odkryli prawdę, natychmiast zawiadomili policję. Opiekunka jest oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem i narażeniem jej zdrowia oraz życia. W październiku stanie przed sądem. Do tego czasu będzie przebywać w areszcie domowym.

WATCH: Nanny appears in court after video shows her throwing baby