Anna Wyszkoni w szpitalu! Fani załamani

Kilka dni temu Anna Wyszkoni odbierając nagrodę na festiwalu w Opolu poprosiła fanów o wsparcie i zdradziła, że czeka ją bardzo trudny czas. Piosenkarka postanowiła wydać oficjalne oświadczenie i zdradziła, co miała wtedy na myśli. Okazuje się, że gwiazda trafiła do szpitala.

Odbierając wyróżnienie z rąk Adama Gizy, Ania Wyszkoni poprosiła fanów o wsparcie. Zdradziła, że czeka ją bardzo trudny czas.

– Nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest dla mnie już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać – powiedziała Wyszkoni.

Słowa gwiazdy poruszyły fanów, którzy zaczęli martwić się o jej zdrowie. Ania Wyszkoni postanowiła wydać oficjalne oświadczenie i uspokoić wszystkich swoich wielbicieli.

– Kochani, dziękuję za gorące, mimo nieprzychylnej aury, przyjęcie w Opolu. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy, jakie od Was otrzymałam po występie i otrzymuję do tej pory.

Jest mi niezmiernie miło i jestem wzruszona, pragnę Was jednak uspokoić, że jakkolwiek dramatycznie zabrzmiały moje słowa, nie dzieje się ze mną nic niepokojącego. Udzielił mi się płaczący nastrój zalanego deszczem Amfiteatru w Opolu i przygniotła perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu na badaniach kontrolnych.

Tylko tyle. I aż tyle, bo to oczywiście żadna przyjemność, jednak zapewniam Was, że ciągle jestem tu nowa i wracam do Was już za kilka dni – napisała Anna Wyszkoni na swoim profilu instagramowym.