Kolejny znany prezenter odchodzi z TVP! Widzowie wściekli. Nie zgadniecie gdzie przechodzi…

Redakcja sportowa Telewizji Polskiej traci kolejnego popularnego komentatora i prezentera sportowego, który relacjonował m.in. konkursy skoków narciarskich czy mecze siatkówki. Po Paulinie Chylewskiej do Polsatu przeszedł Bartosz Heller, który z TVP związany był od 19 lat.

O pozyskanie dziennikarza zabiegał Marian Kmita, dyrektor Polsat Sport.

Bartosz Heller z Telewizją Polską związany był od 1998 roku do czerwca 2017 roku. Zajmował się głównie relacjonowaniem siatkówki i skoków narciarskich. Ponadto dziennikarz był wydawcą serwisów sportowych i prezenterem.

– Historia zatoczyła koło. 19 lat temu przyjął mnie do pracy w TVP. Teraz zaprosił na pokład Polsatu Sport. Już po raz drugi w tym życiu bardzo dziękuję Marianowi Kmicie za wielkie zaufanie – napisał Bartosz Heller.

Na antenie Polsat Sport ma zadebiutować niebawem. – Zaczyna nie później niż 1 października – potwierdza Marian Kmita, dyrektor stacji.

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca z TVP po 21 latach odeszła Paulina Chylewska. Prezenterka dołączyła do redakcji sportowej Polsatu, gdzie pracuje od dawna jej mąż Marcin Feddek.