Zrobił matce coś przerażającego! Policjanci ledwo się powstrzymywali!

Pewien 27-latek z Węgorzewa (woj. warmińsko-mazurskie) zamienił życie swoich bliskich w piekło. Mężczyzna znęcał się nad matką i bratem. Wyzywał ich, bił, a nawet oblał kobietę wrzątkiem.

Dramat rodziny przerwali policjanci. Agresywny 27-latek został zatrzymany i trafił za kraty.

O sprawie w niedzielę, 24 września poinformowali funkcjonariusze z Węgorzewa. Wyjaśnili, że zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów. Doszło tam do kradzieży alkoholu. Mundurowi, którzy przybyli na miejsce ustalili, że za wszystkim stał awanturujący się 27-latek.

W międzyczasie na policję zadzwoniła starsza kobieta, która prosiła o pomoc. Zgłoszenie dotyczyło fizycznego i psychicznego znęcania się nad nią i jej synem.

Okazało się, że w obu przypadkach chodzi o tego samego mężczyznę. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Z relacji jego bliskich wynikało, że mieszkaniec Węgorzewa zamienił ich życie w piekło.

Awantury, wyzwiska, rękoczyny, a także wyganianie z domu były ich codziennością. W końcu mężczyzna posunął się jeszcze dalej. Oblał matkę wrzątkiem, na skutek czego doznała poparzeń II stopnia.

27-latek usłyszał sześć zarzutów.

Dotyczyły m.in. kradzieży z włamaniem, naruszenia nietykalności cielesnej, oraz znęcania się. Grozi mu za to 10 lat więzienia. Mężczyzna za kraty trafi jednak znacznie wcześniej. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.