Imigrant zaatakował auto Polaków w Niemczech. To nie mogło inaczej się skończyć! [WIDEO]

Tę przygodę agresywny imigrant zapamięta na długo. W niemieckim Ravensburgu czarnoskóry przybysz z Afryki – jak to imigranci mają w zwyczaju – zablokował drogę vanowi, w którym na jego nieszczęście nie znajdowali się poprawni politycznie Niemcy.

Ravensburg to miasto powiatowe w południowych Niemczech. Zamieszkuje je około 50 tys. ludzi, jednak społeczność „napływowa” stanowi tam już – jak w całym kraju – bardzo widoczny procent.

Imigrant, który chciał zakłócić spokój dwóch Polaków otrzymał najpierw sygnał ostrzegawczy. Kierowca dodał nieco gazu, by odstraszyć namolnego człowieka. Ten jednak najwidoczniej świetnie się bawił i ani myślał zejść z drogi.

Wszystko wskazuje na to, że to nie był pierwszy raz tego dowcipnisia. Najwyraźniej z grzecznymi Niemcami uchodzi to na sucho. Za działanie w obronie własnej władze naszych zachodnich sąsiadów karzą bowiem surowo.

Mina imigranta była bezcenna, gdy usłyszał, że zdenerwowani mężczyźni wysiadający z samochodu nie mówią po niemiecku. Jednakże gdy zorientował się, co się święci, było już za późno:

https://twitter.com/_/status/912296183061721088