Szok! Polsat OCENZUROWAŁ wywiad z Masą, bo ujawnił TO o właścicielu stacji! [WIDEO]

W ostatnim odcinku programu „Skandaliści”, emitowanego na antenie Polsat News, gościł Jarosław Sokołowski ps. „Masa”. Gdy prowadząca, Agnieszka Gozdyra, zapytała go o wspólne imprezy ludzi polityki i biznesu z mafią, odpowiedział zaskakująco.

„Niech pani spyta właściciela swojej stacji.” Co zbulwersowało internautów, fragment ten szybko został wycięty z zapisu programu.

Pokazywany w sobotę wieczorem na żywo program „Skandaliści” gościł najbardziej znanego świadka koronnego w naszym kraju. Jednym z tematów były kontakty towarzyskie polityków z mafiosami w latach 90. Jak wspominał „Masa”:

– Byliśmy modni – zarówno dla ludzi ze świata biznesu, jak i polityków. Wielokrotnie na rautach klepaliśmy się po pleckach, piliśmy driny. Dodał przy tym, że takie kontakty utrzymywano m.in. z parlamentarzystami i politykami, z których część dalej pełni funkcje publiczne.

Wzburzona dziennikarka dopytywała:

– Politycy – są media jednak wszędzie – oni się nie boją, żeby z jakimś gangsterem czy z kimś, kto może być choćby podejrzany się blatować, klepać po ramieniu czy być na jakiejś imprezce razem? Jak to?!. Odpowiedź Sokołowskiego była dość niespodziewana, gdyż stwierdził: – Tak jak powiedziałem. Czasy się zmieniły, to już nie wróci. Natomiast jak było wcześniej… niech pani spyta właściciela swojej stacji

Internauci szybko zauważyli, że wspomnianą wymianę zdań usunięto z zapisu odcinka, dostępnego obecnie na Polsatnews.pl, jak i na Ipla.tv. Można w obecnie dostępnym zapisie wychwycić nienaturalne cięcie. Oczywiście w mediach społecznościowych fragment ten wciąż można zobaczyć:

Portal wirtualnemedia.pl dotarł do nieoficjalnych informacji, jakoby fragment ze słowami „Masy” o właścicielu Polsatu wycięto, ponieważ uznano tę wypowiedź za całkowicie bezpodstawne pomówienie.