Krwawy atak maczetą w POLSCE! Muzułmanin w dzikim szale!

Przerażające zdarzenie miało miejsce w Brodnicy na północy Polski. To 30-tysięczne, powiatowe miasteczko jest na ogół spokojne, stąd też informacja o ataku maczetą jest dla mieszkańców szczególnie wstrząsająca.

Zdarzenie miało miejsce dziś. Wszystko rozgrywało się przy ulicy Hallera, w jednym z lokali serwujących kebab. Jak ustalono – to muzułmańskie porachunki.

W kebabie przy ulicy Hallera w Brodnicy doszło dziś do bójki pomiędzy dwoma Afgańczykami, podczas której jeden drugiego ranił maczetą – informuje tvbrodnica.pl.

Jak dowiedzieli się dziennikarze brodnickiej telewizji, poszkodowany, który trafił do szpitala, ma obywatelstwo polskie, zaś drugi przebywa w Polsce nielegalnie i uciekł z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policję.

Takie zdarzenia mają niestety miejsce w naszym kraju coraz częściej. Co ciekawe, przeważnie w tle podobnych aktów agresji pomiguje billboard z napisem Kebab.

Przypomnijmy sytuację sprzed 10 miesięcy, która miała miejsce w Ełku. W noc sylwestrową, pod jednym z ełckich kebabów, od ciosów nożem zginął 21-letni Daniel. Zatrzymano w tej sprawie cztery osoby. Zarzut zabójstwa usłyszeli Tunezyjczyk i Algierczyk.