Michnik w panice! Wyciekły TAJNE MAILE! O tym Polacy mieli się nie dowiedzieć [FOTO]

Oglądaliście „opiniotwórcze” materiały/reportaże wideo Gazety Wyborczej, pod szyldem Gazeta.pl? Są one z ogromnym zaangażowaniem promowane i – według informacji Agory – przedstawiają opinie Polaków.

Czy aby na pewno?

Mnóstwo było chociażby sond ulicznych czy reportaży społecznych, w których na 10 opinii negatywnych na temat obecnego rządu, przypadała jedna, albo dwie pozytywne.

Trzeba przyznać, że telewizje internetowe spółki Agora, której flagowym projektem jest „Gazeta Wyborcza”, rozwijają się z miesiąca na miesiąc. Ale czy na pewno po to, by nas o świecie informować? A może dezinformować?

Ten e-mail, który trafił do opinii publicznej (choć zapewne nie powinien) pokazuje, jak naprawdę działa „Wyborcza”, Gazeta.pl i inne media wchodzące w skład spółki Agora S.A. Oczywiście pod warunkiem, że jest prawdziwy.

Poufny mejl dla pracowników Agory i ich znajomych, który świadczy o tym, że GieWu z Czerskiej jest firmą agitacyjno-propagandową” – pisze użytkowniczka Twittera, która opublikowała zdjęcie, na którym widać treść maila rzekomo wysłanego przez dział wideo Gazeta.pl do swoich pracowników i ludzi wcześniej angażowanych w podobne projekty.

Jak widać powyżej, inicjatorzy zachęcają do przybycia na Czerską matki, które – co ujęto w cudzysłów – „podziękują” Prawu i Sprawiedliwości za warunki dla ich dzieci.

Biorąc pod uwagę, że informacji w mailu nie ma zbyt wielu, można się domyślić, że szczegółów zainteresowani dowiedzą się na miejscu.

Czy ktoś ma nadzieję, że będzie to materiał choć w najmniejszym stopniu ukazujący pozytywną stronę rządów Prawa i Sprawiedliwości?

https://twitter.com/iiiwona/status/861259293932355584