Siwiec podzieliła się swoim dramatem. Internauci pękają ze śmiechu [FOTO]

Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację, to nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja – na takie zaskakujące wyznania zdobyła się Natalia Siwiec, jedna z najpiękniejszych polskich modelek.

Celebrytka urodziła niedawno pierwsze dziecko – córkę Mię (2 mies.) i z niepokojem obserwuje zmiany na swoim ciele. Jakby tego było mało, zdobyła się na umieszczenie swoich zdjęć w internecie, aby uciszyć zawistników, którzy twierdzą, że jej ciąża była wymyślona. Widać na nich zmiany na brzuchu, biodrach i udach.

Dla wielu jest ideałem piękna, ale Natalia Siwiec nie ma o sobie podobnego zdania. Celebrytka chciałaby poddać się operacji plastycznej nosa i ma problem ze zrostami w ustach.

Po ciąży jej skóra straciła też jędrność. Mimo że według nas gwiazda wygląda rewelacyjnie, ona zamartwia się swoją urodą.

– Mam wiele wad, które chciałabym usunąć, ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację. To już ingerencja w twarz. To nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja. Z moimi ustami jest tak, że już nie muszę ich powiększać. To się wchłania, ale nie wiem, dlaczego moje nie maleją. Najprawdopodobniej zrobiły mi się takie zrosty w środku, które sprawiają, że te usta cały czas wyglądają tak samo – żali się celebrytka.

NATALIA SIWIEC