Prawdziwa BOMBA! To się nie zdarzyło w historii Polski NIGDY! Opozycja zbiera zęby z podłogi

Po prostu kosmos. Tak kapitalnego wyniku nie osiągnęło żadne ugrupowanie, ani żaden rząd w III Rzeczypospolitej. Jarosław Kaczyński, Beata Szydło i politycy im podlegli „wykręcili” rezultat, który jest wręcz niewiarygodny.

Po 2 latach rządów poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości nie spada, a wręcz systematycznie rośnie. Gdy partia prezesa Kaczyńskiego wygrywała wybory parlamentarne w 2015 r., cieszyła się zaufaniem poniżej 40 proc. wyborców – dziś zbliża się do 50!

Partia Jarosława Kaczyńskiego w najnowszym sondażu poparcia przeprowadzony przez CBOS nie ma sobie równych i zostawia konkurencję daleko w tyle. Jaki wynik zaliczył PiS? Będziesz zdumiony!

Od miesięcy Prawo i Sprawiedliwość jest liderem sondaży. W tym najnowszym przeprowadzonym przez CBOS PiS uzyskał aż 47 proc. głosów i zdeklasowało rywali. Tym samym w porównaniu z poprzednim badaniem PiS poparcie wzrosło o 3 punkty procentowe.

Drugą lokatę z o wiele słabszym wynikiem uzyskała Platforma Obywatelska. Na partię Grzegorza Schetyny zagłosowałoby 16 proc. osób (o 3 punkty procentowe mniej niż miesiąc wcześniej. Podium tradycyjnie jużzamyka Kukiz’15 z poparciem 8 proc.

Dalej: Nowoczesna Ryszarda Petru 6 proc., Polskie Stronnictwo Ludowe 3 proc., zaś po 2 proc.: Wolność, Sojusz Lewicy Demokratycznej i partia Razem. 12 proc. głosujących w sondażu CBOS podało nie wie na kogo by zagłosowało.