Pijana Pink napisała do Eminema. Jego odpowiedź ROZWALIŁA internautów!

Piłeś? Nie pij! O tej podstawowej zasadzie część z nas zapomina. Jeżeli wpadki po kilku głębszych zdarzają się zwykłemu szaremu „Kowalskiemu”, tak te które wychodzą od gwiazd wzbudzają zawsze wiele emocji.

Tak się też stało tym razem. Wokalistka, wszystkim znana Pink postanowiła po tym jak napiła się wina, napisać do Eminema.

Zaproponowała mu współpracę. Niby nic – normalna sprawa. Jednak wstawi, których użyła do przekazania wiadomości oraz jej bardzo osobiste uwagi sprawiły że zarówno pierwsza wiadomość gwiazdy muzyki stała się hitem.

To jednak nie wszystko. Internauci pękają ze śmiechu, ponieważ słynny raper postanowił jej odpisać…

– Wiesz, że Cię kocham. Lubie, że robiłeś to już z podobnymi (do mnie – red.) ludźmi, jak Rihanna. Jest ode mnie atrakcyjniejsza, ale ja jestem śmieszniejsza. Tak więc zamierzam zdobyć rapowe Grammy i chciałabym zrobić to z Tobą – tak brzmiała wiadomość Pink do Eminema.

Ten niewiele się zastanawiając odpisał jej w dość zdawkowy, lakoniczny sposób co rozbawiło internautów oraz najwidoczniej rozochociło Pink.

Raper odpisał po prostu „Okay”.

Po tym od razu spłynął kolejny mail… na który odpowiedział dokładnie w taki sam sposób.

O ile Pink nie zastosowała się do przytoczone na początku „piłeś – ie pij”, tak Eminem jak widać zna drugą zasadę, która mówi, że z pijanym się nie dyskutuje.

źródło: ladbible.com