Nie ma wątpliwości. Te wybory BYŁY sfałszowane!

Ile to już razy słyszeliśmy przy okazji różnych wyborów, że te zostały sfałszowane? Zazwyczaj do takich oskarżeń posuwają się ci przegrani, a zarzuty nie mają pokrycia w faktach. Tym razem jednak zdaje się być inaczej. Wszystko wskazuje na to, że wyniki tych wyborów zostały zmanipulowane i to przez urzędującą władzę!

Chodzi o wybory na gubernatorów stanów w Wenezueli. Wywołały one prawdziwy skandal! Dzieje się to zaledwie miesiąc od zamieszek.
Wydawać by się mogło, że Zjednoczona Partia Socjalistyczna Wenezueli nie ma już absolutnie żadnych szans na jakikolwiek zadowalający wynik. Okazało się jednak coś innego. W 17 z 23 Stanów to właśnie kandydaci tej partii wygrali.

Jest to o tyle zastanawiające, że sami obywatele byli pewni że wygrają ich przeciwnicy. To co się stało później, może być początkiem nowego przewrotu.

Opozycja natychmiast postanowiła zbojkotować wybory i wprost zaczęła nazywać je fałszerstwem. Głośno krzyczą przekonując, że ani Wenezuelczycy ani reszta świata absolutnie nie uwierzą w to, że te wybory nie były sfałszowane Lider przeciwników politycznych Zjednoczonej Partii Socjalistycznej wezwał do natychmiastowego sprawdzenia poprawności przeprowadzania wyborów.

Okazuje się, że polityk ma spore poparcie za granicami swojego państwa. Nic w tym dziwnego!

Sytuacja w Wenezueli od miesięcy jest tragiczna. W państwie brakuje wszystkiego, ludzie nie mają dostępu do wody, prądu jedzenia.

Podczas tłumienia zamieszek zginęło już ponad 100 osób.

Komentatorzy oraz media są przekonani, że owy protest poprze administracja Donalda Trumpa.

To również nie jest zaskoczeniem, ponieważ zmiana władzy w Wenezueli jest Stanów Zjednoczonych bardzo na rękę

bbc.com, pikio