W TVN pokazała swoją willę z basenem! Można sobie tylko pomarzyć… [FOTO]

Kasia Niezgoda kilka miesięcy temu powróciła na warszawskie salony w wielkim stylu. Słynna bizneswoman, o której zrobiło się głośno w mediach za sprawą związku z Tomaszem Kammelem, przeszła ogromną metamorfozę.

Niezgoda w swoim wizerunku zmieniła niemalże wszystko – fryzurę, garderobę, zrzuciła kilka kilogramów. O swojej spektakularnej zmianie, Kasia opowiedziała na antenie Dzień Dobry TVN.

Niezgoda nie pojawiła się jednak w studiu porannego show, a zaprosiła kamery do swojej willi pod Warszawą. Przedsmak tego, co zaserwowała widzom porannego programu, mogliśmy zobaczyć na jej Instagramie. Kasia pochwaliła się imponującymi, luksusowymi wnętrzami swojego azylu.

Na zdjęciach możemy dostrzec przestronny salon z pięknymi, niebieskimi kanapami, liczne obrazy i detale, nie brakuje również świeżych, ciętych kwiatów. Z kolei w ogrodzie z równo przystrzyżoną trawą znajduje się owalny basen.

Dzień dobry TVN z mojego domu pod Warszawą – napisała Kasia.

Kilka godzin wcześniej Kasia udostępniła fotki z wizyty u przyjaciół w Krakowie, na których ubrana w pastelowy komplet i gwiazdorskie okulary wznosi toast owocowym koktajlem.

Kasia Niezgoda dom jak mieszka

za: jastrzabpost.pl