Ukrywał to przez lata. Teraz Piasek przerywa milczenie! Wstrząsające wyznanie…

Piosenkarz w tym roku świętuje 25-lecie swojej kariery. Jego piosenki zna chyba każdy, przy czym wielu z nas na nich właśnie się wychowało.

Zresztą Andrzej do dziś z powodzeniem radzi sobie na rynku muzycznym. Jego piosenki grają niemal wszystkie rozgłośnie radiowe, a płyty świetnie się sprzedają.

Piasek jest też ewenementem jeśli chodzi o niedzielenie się swoim życiem prywatnym z mediami.

Co prawda w latach 90. idol nastolatek pozował na łamach „Vivy” z niejaką Mirką, z którą miał rzekomo wychowywać dwóch synów. Kolorowa prasa lubiła też przypisywać mu rzekome romanse, chociażby z Natalią Kukulską, z którą bardzo często wtedy współpracował.

Po latach nieco inne światło na życie Andrzej rzucił Michał Piróg. Sam zainteresowany nie zabrał jednak w tej sprawie głosu. I w najbliższym czasie raczej niewiele zmieni się w tej kwestii. W końcu muzyk świetnie zarabia chociażby jako juror muzycznego show w rządowej telewizji.

Jednak w ramach promocji nowej płyty udzielił wywiadu Onetowi, gdzie wyjawił jeszcze jeden pilnie skrywany sekret…

Piosenkarz wrócił wspomnieniami do czasów jego występu na Eurowizji. Udział w tym konkursie do dzisiaj uznawany jest za jedną z jego największych porażek. Sam Andrzej bardzo mocno to przeżył. Niestety, zaczął też sięgać po używki…

„Myślę, że od alkoholizmu dzieliła mnie jakaś milisekunda, ale mimo to nie przekroczyłem tej granicy. I to też z uśmiechem czasem zauważam, że może we mnie jest po prostu zbyt wiele rozsądku. By nie było, nie zarzucam sobie tego, że nie zostałem alkoholikiem. Mam w sobie jednak bardzo dużo tego rozsądku” – wyznał.